O nas

F.H.KWAZAR rozpoczęła działalność w marcu 1998r. Początkowo działalność firmy koncentrowała się na rynku lokalnym, głównie za pośrednictwem prowadzonego sklepu z lakierami samochodowymi ówczesnej firmy DuPont. Wraz z postępującym rozwojem F.H.KWAZAR postanowiła podjąć szerszą współpracę z producentem szkoląc lokalnych lakierników samochodowych przy wsparciu techników również z Belgii.

Szybko F.H.KWAZAR zaczęła rozwijać swoją sprzedaż zaopatrując klientów w promieniu 100km od Wielunia. Rozwój firmy zaowocował nawiązaniem współpracy z firmą 3M (3 miejsce w Polsce w wielkości sprzedaży produktów). Kolejnym osiągnięciem F.H.KWAZAR było podjęcie bezpośredniej już współpracy z firmą DuPont. Zaowocowała ona pozyskaniem wielu klientów z działu Refinish oraz nawiązaniem współpracy z wieloma producentami zainteresowanymi linią produktów Industry.

F.H.KWAZAR miała zaszczyt bezpośredniej współpracy z firmą DuPont (Axalta) aż do roku 2013. Rozwój sprzedaży również innych marek spowodował rezygnację z tej formy współpracy.

Dzisiaj w ofercie F.H.KWAZAR znajdują się produkty praktycznie wszystkich znaczących producentów lakierów oraz szeroka gama akcesoriów lakierniczych. Z każdym rokiem firma pozyskuje nowych dostawców jak i nowych klientów z całej Europy, pozostając jednak ciągle firmą rodzinną, dbającą o najdrobniejsze szczegóły.

Warto podkreślić, że szczególnie cenimy wartości takie jak rzetelność, poufność oraz szybka obsługa na najwyższym poziomie.

Kontakt

FH KWAZAR
…………………..
98-300 Wieluń
Ul. 18 Stycznia 168
NIP: ……………………

e-mail: fhkwazar@fhkwazar.pl